У Вінниці протестувальники штурмували облраду та ОДА

  У Вінниці мітингарі штурмували будівлю обласної ради – є травмовані. Такого розвитку набула позачергова сесія облради, яка зібрала під стінами кілька сотень протестувальників.


  Головним питанням позачергової сесії обласної ради стояло зняття її голови Сергія Свитка. Він був обраний на цю посаду близько року тому. Місцеві активісти були проти усунення посадовця, який здобув посаду на хвилі революції. Ще вчора у соцмережах вони закликали прийти до стін облради та висловити своє обурення з цього приводу.

  Вранці прихильники пана Свитка перекрили рух центральною вулицею та намагалися пройти до адмінбудівлі, проте правоохоронці їх не впустили. Тоді активісти вирішили потрапити до середини штурмом: почали розбивати вікна та жбурляти в середину димові шашки та петарди. Відтак, депутатам сесію закінчити не вдалося - через їдкий дим вони почали тікати із сесійної зали через запасний вихід. Мітинувальникам вдалося прорватися крізь шереги правоохоронців, але ані депутатів, ані голови там не було. Пікетувальники нині взяли під свій контроль приміщення облради та адміністрації та вимагають відставки голови ОДА та начальника обласної міліції.

  Поки відбувався штурм адмінбудівлі, інша група активістів прийшла до офісу вінницького відділення так званої "Партії розвитку України", яку тут очолює місцевий екс-регіонал Сергій Татусяк. Біля приміщення підпалили шини, а вікна розтрощили камінням - повідомляє "Моя Вінниця".
  Попередній матеріал
  Краматорські діти привітали воїнів ЗСУ зі святом
  Наступний матеріал
  СБУ перехопила зізнання російських терористів в обстрілах мирного населення