У Вінниці неповносправні майстри проводять благодійний ярмарок

  Благодійний ярмарок проводять майстри з обмеженими фізичними можливостями у Вінниці. Майже двісті умільців з усієї області представили свої вироби: від взуття до прикрас із бісеру. Частину вторгованого обіцяють пожертвувати у дитбудинки.

  Катерина Коваль з дитинства прикута до інвалідного візка через ДЦП. Упродовж двох років вона займається плетінням із бісеру. Розповідає, на виготовлення виробу витрачає від 2-х тижнів до кількох місяців, залежно від складності. 

  Катерина Коваль, учасниця виставки-ярмарку: "Я, коли починала це своє хобі, я ніколи не думала, що я буду займатися цим так серйозно. Для мене основне – ну, особисто для мене – важливо спробувати і переконатися, чи я зможу це зробити".

  Бісерні букетики, вишиті картини, новорічні прикраси та навіть смаколики – зроблені руками учасників ярмарку. Проте не всі  експонати продаються деякі виставили лише на огляд. 

  Любов Шаламай, учасниця виставки: "Найдорожчі роботи – вони ні за які гроші не продадуть, ну хіба що якщо багато навишивають, то продадуть, скоріше подарують, а продавати – вони не продають".

  Раїса Панасюк, організатор виставки: "Насправді, роботи дуже гарні і конкурентноспроможні. І ми вважаємо, що їх будуть купувати не тому, що їх зробили люди з інвалідністю, із жалості. А будуть купувати тому, що це класні речі".

  Вінничанам виставка припала до душі. Авторські  роботи купують залюбки.

  Відвідувачі: "Гарно те, що роботи їх можна придбати, не тільки-но виставляються, що можна подивитись і піти".

  Відвідувачі: "Мене дуже вразили вишиванки, вишиті картини. Дуже гарно. Гарно те, що це все можна придбати".

  Ярмарок триватиме до кінця тижня. Частину вторгованого митці обіцяють пожертвувати на місцеві дитячі будинки.

  Олена Бучацька, Ростислав Макогон, Вінниця, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Шотландія потерпає від штормів і буревіїв
  Наступний матеріал
  У Британії винайшли прилад для польотів у зонах вулканічної активності
  Теги: