У вікно Авакову закинули пляшку пива, а Кернесу підсунули білий порошок

  Харківські публічні баталії між керівництвом міста та області перейшли у наступну стадію. Секретарю міськради підкинули білий порошок, а у вікно голови обладміністрації кинули пивну пляшку.
  Конверт, з якого просипалися білі дрібні крупинки невідомого походження, виявили у ранковій пошті працівники канцелярії міськради. Усередині нібито був якийсь лист для секретаря міськради Геннадія Кернеса, однак читати його не стали. А одразу ж викликали міліцію, МНС та санітарних лікарів.

  Віктор Рогов, начальник департаменту діловодства Харківської міськради: "Было адресовано Геннадию Адольфовичу Кернесу. От руки было написано "канцелярии не вскрывать". И был написан обратный адрес: Сумская, 64, ХОГА".

  В обласній адміністрації від інциденту відхрестилися: мовляв, це не офіційна кореспонденція. Підозрілий конверт з дотриманням максимальної перестороги поклали до спеціального контейнера та доправили до лабораторії. Для проведення експрес-тесту з виявлення збудника сибірської виразки.

  Лідія Ткаченко, відділ особливо небезпечних інфекцій облСЕС:"У нас на протяжении последних лет было более 30 подобных случаев. Ни в одном случае диагноз не подтвердился "сибирская язва". То есть, не выявили возбудителя, который наиболее вероятно может находиться в этом порошке".

  Невдовзі санітарні лікарі повідомили: мікробів, небезпечних для здоров’я людей, порошок не містить. Що саме являв собою вміст конверта – крейду, борошно або миючий засіб – спеціалісти не з’ясовували. Уже за кілька годин санстанцію викликали до іншої гарячої точки. У кабінет голови обласної адміністрації залетіла пивна пляшка. Експерти заявили - всередині ємкості справді було пиво. Господар кабінету не постраждав.

  Арсен Аваков, голова Харківської ОДА: "С невероятной точностью с Сумской брошена бутылка, которая попала в узкую фрамугу, пробила два стекла. Никто точно не знает, где находятся окна губернатора, где стоит его стол. Вы знаете? А бутылка была брошена именно в это окно, хотя таких окон здесь шесть".

  Метальника затримали. Про причину його вчинку наразі не повідомляють. Утім, серія таких дрібних капостей змусила давніх опонентів з обласної та міської влади ставитися одне до одного ще з більшою підозрою.

  Микола Піддубний, 5 канал, Харків

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.90Мб)
  Попередній матеріал
  Столичний метрополітен отримав кредит у сто мільйонів євро
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Теги:
  Loading...