У ВАСУ кажуть їх вирок не правильно розтлумачили

  Вісім із десяти позовів місцевих органів влади щодо заборони мітингів суди задовольняють - підрахували таке правозахисники.

  За їх словами, найчастіше ці рішення Феміди антиконституційні та не мають жодних законних підстав. Однією з таких нещодавно стало посилання на рішення Вищого адмінсуду. Той начебто встановив 10-ти денний термін повідомлення про майбутні демонстранції. Однак, це не відповідає дійсності - запевняють громадські активісти. У ВАСУ кажуть, їх вирок не правильно розтлумачили.

  Володимир Чемерис, правозахисник: "Про десять днів в ухвалі Вищого адміністративного суду не йшлося. Суд навіть вищий адміністративний не є законодавчим органом і його рішення не є законодавчими актами і тому звичайно вони не можуть встановлювати конкренті терміни повідомлення".

  Олександр Гащицький, суддя Вищого адміністративного суду: "Ми мусимо зараз сказати в порядку позиції захисту, хоча вона не потребує захисту тут все написано в ухвалі - просто інколи не так читають, проте це вже не проблема Вищого адмінстративного суду і не суддів".

  Попередній матеріал
  На Полтавщині урочисто провели зиму [відео]
  Наступний матеріал
  Завершено слідство авіакатастрофи під Бородянкою
  Теги:
  Loading...