Borys Filatov / Facebook

У центрі Дніпропетровська знесли Леніна

  У центрі Дніпропетровська активісти Штабу національного захисту області демонтували стелу з барельєфом Володимира Леніна. Гранітну стелу, розташовану в сквері на проспекті імені Кірова, підйомним краном демонтували і завантажили на автоплатформу, повідомляє УНІАН.


  "Ми не можемо зберігати і захищати чужих ідолів, і патріоти неодноразово намагалися його знищити. Що стосується цього місця, то оголошено конкурс на пам'ятник нашим землякам, загиблим у літаку Іл-76 під Луганськом", - заявив керівник Штабу національного захисту Дніпропетровської області Юрій Береза.

  Згідно з даними міліції, стелу передано на зберігання управлінню комунального господарства Дніпропетровської міської ради.

  Як повідомляє управління МВС в області, місцеві жителі викликали міліцію, щоб не допустити демонтажу стели.

  Проте слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце події встановила, що демонтаж проводиться "з метою недопущення вандалізму і пошкодження стели Леніна" і за участю представників громади міста.

  Передбачається, що стелу з барельєфом Леніна і написом "Перемога комунізму неминуча" буде передано Дніпропетровському історичному музею імені Дмитра Яворницького.
  Попередній матеріал
  Росія офіційно не коментує підписання Україною угоди з ЄС, а продовжує закликати до перемир'я
  Наступний матеріал
  Рада ЄС винесла кандидатуру на посаду нового президента Єврокомісії
  Теги:
  Loading...