У Тернополі заборонили палити у громадьских місцях

  Курці - поза законом. У Тернополі заборонили палити у громадьских місцях. Передовсім - на дитячих майданчиках та зупинках транспорту. Так вирішила міська рада. А для затятих курців обладнають спеціальні майданчики. Попорушників каратиме міліція.
  Мешканці міста вперше одностайні: заборонити куріння у громадських місцях - треба. Навіть затяті курці визнали - потрібно обмежити місця для паління. Проте одразу зауважують: перш ніж забороняти, слід облаштувати майданчики для тих, хто не може обійтися без цигарки.

  Курити не можна майже на всіх соціальних об`єктах та у прилеглій зоні радіусом 50 метрів. Простіше перерахувати місця, де диміти можна. Поблизу чіплятимуть указівні таблички, а самі зони ізолюють. Місцеві депутати пояснюють: пішли на цей крок, бо їх про це не раз просили тернопільці.

  Михайло Головко, депутат Тернопільської міської ради: "До нас звернулася велика кількість громадських організацій, які вимагали стати на захист громади, на захист її здоров`я, інтересів української нації. Тому що на сьогодні є катастрофічна ситуація із здоров`ям нашої нації, молодь спивається, скурюється. Це генетично впливає на розвиток нашої нації".

  Закон про заборону куріння у громадських місцях Тернополя набуде чинності у січні. Такі обмеження діють уже у Києві. Торік у липні в Україні посилили контроль за курінням. А для курців дозволили відводити не менше 50 відсотків площі публічних місць. Однак, міліціонери констатують: досі до відповідальності не притягли жодного правопорушника.

  Тетяна Тарасенко, Михайло Вовк, Тернопіль, 5 канал
  Попередній матеріал
  Кім Чен Ір - уперше за останні два місяці - з`явився на люди
  Наступний матеріал
  У Таїланді заґратували організатора антиурядових протестів
  Теги:
  Loading...