У Тернополі скасували пільги на транспорт [репортаж, відео]

  У Тернополі скасували обмеження на безкоштовне перевезення пільговиків. Досі без платні можна було взяти до салону не більше двох людей із посвідченням чорнобильця першої і другої катергорій, інваліда праці чи ветерана війни.

  Міська влада вже домовилася з перевізниками, що ті возитимуть пільговиків без обмеження їх кількості. Це - новорічний подарунок чорнобильцям, інвалідам війни та праці. Одночасно хоч п`ятеро пільговиків можуть    перебувати у салоні маршрутки безкоштовно. 

  Ігор Мединський, начальник управління транспорту та зв’язку Тернопільської міської ради: "Дозволено управлінню транспорту та зв’язку виконавчим комітетом укласти з перевізниками, які погодилися на те, щоб перевозити інвалідів всіх категорій, перевозити ветеранів війни, а також ліквідаторів на Чорнобильській атомній станції 1-2 категорії. В найшвидшому часі ми постараємся розв’язати, щоб таке поняття, як відмова пільговику в місті Тернополі зникало".

  Проте таким нововведенням задоволені не усі тернополяни.  

  Володимир, пільговик: "Зараз тільки п’ять чоловік, мусиш пропускати пару тих маршруток, ну щоб було чотири, шоб я п’ятий міг сісти".

  Марія, тернополянка: "Ну і маршрутки будуть переповнені, особливо зранку".

  Олександр, тернополянин: "Вони ж тоже люди, їм по-перше дуже мінімальні пенсії, їх треба забезпечувати соціально чимось, хоча б чимось. Так що позитивне ставлення до того, що вони будуть їздити безкоштовно".

  Тернопільські транспортники, нібито, пристали на умови міської влади - перевозити пільговиків за свій кошт, без виділення субвенцій sз бюджету.

  Іван Задорожний, голова асоціації перевізників м. Тернополя: "Ці всі пільговики, їх так і не багато, бо якшо чесно скажем, всі зранку вони не їздять. Якшо вони їдуть, то вони їдуть в позапіковий час, добираються до поліклінік, чи там десь ше переїжджають, так само і ліквідатори чорнобильської АЕС, так само вони не їздять постійно, так само і ветерани війни".

  Проте вже наполягають на підвищенні вартості проїзду - до двох гривень. Кажуть: так хочуть підстрахувати свій бізнес. Про зростання тарифів заговорили і комунальні транспортники. В автобусі та тролейбусі  пропонують встановити ціну на квиток - півтори гривні. Нові правила для пільговиків  почнуть діяти з березня. Тоді ж може зрости і вартість проїзду. 

  Ольга Гуйван, Тарас Сірий, Тернопіль,  "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Греції черговий страйк транспортників
  Наступний матеріал
  У Німеччині сьогодні останній призов до служби
  Теги: