5.ua

У Тернополі облаштували мобільний пункт психологічної допомоги

  Психологічну підтримку надають тернополянам прямо в центрі міста. Там медики розгорнули інформаційно-консультативний пункт.

  Необхідність такої мобільної допомоги виникла через події на Майдані та в Криму. Психологічна напруга кілька місяців поспіль часто призводить до нервових зривів – кажуть лікарі. За кілька тижнів чергування до медиків встигла звернутися майже сотня тернополян. З людьми розмовляють психологи, лікарі вимірюють тиск та дають рекомендації, як вийти зі стану стресу чи позбутися негативних емоцій.

  Богдан, Тернопіль: "Я зайшов поспілкуватися, рекомендували менше телевізор дивитися, більше світлі думки, позитивні, спілкуватися з людьми… Чекаю на більш радісні події, ніж які розгортаються в Криму…"

  Анатолій: "Стрес пережили… Тепер знов твориться… Я ходив в воєнкомат – не підходжу".

  Тетяна Горбоніс, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: "Тернополяни мають можливість прийти, поспілкуватися, виміряти тиск, отримати консультації лікаря, психологічну консультацію. Були молодші і старші, чоловіки, жінки, з різних питань, проблем, але усе це пов’язано із ситуацією, яка зараз в Україні. Вчасно і потрібно, ми самі відчули – не вірила, що люди будуть звертатися".

  Попередній матеріал
  Окупанти почали масштабну передислокацію живої сили і техніки в Криму
  Наступний матеріал
  Норвегія не хоче спільних військових навчань з Росією
  Теги:
  Loading...