5.ua

У Тернополі невдоволені громадяни штурмують сесію міської ради

  Демонстранти у центрі Тернополя вимагають від депутатів міської ради більшої прозорості у питаннях виділення земельних ділянок. Для того перед початком сесії міської ради біля входу до будівлі міської ради 25 квітня зібрались кількасот місцевих жителів. Про це повідомляють місцеві журналісти.


  Як повідомляється, люди біля міської ради висловлювали обурення хаотичною забудовою дитячих і спортивних майданчиків, будівництвом в парках, вирубкою зелених насаджень, непрозорістю виділення земельних ділянок у місті.

  Як тільки розпочалася сесія, натовп наблизився до дверей міської  ради, перед якими на початку мітингу стояв ряд правоохоронців. Підійшовши впритул до дверей, частина людей спробувала потрапити в середину мерії, однак їх не пускали. Обурені люди почали силою продиратися в середину приміщення, при цьому розбили вікна на вхідних дверях, а потім і виламали їх. У холі приміщення міської ради виникла сутичка між мітингувальниками та правоохоронцями. Останні все ж таки витиснули людей з будівлі. Зараз люди продовжують мітинг біля стін міської ради, вони принесли гумові шини, які склали біля входу.

  У той же час, представники усіх ініціативних груп від демонстрантів увійшли до сесійної зали і зараз висловлюють свою позицію депутатам Тернопольскої ради.
  Попередній матеріал
  Обама обговорить з лідерами ЄС посилення санкцій проти Росії – Reuters
  Наступний матеріал
  Ахметов карає фанатів "Шахтаря" за виконання суперхіта про Путіна
  Теги:
  Loading...