У Тернополі є церква, де служби проводять мовою жестів

  Коли говорить серце можна не чути слів. У Тернополі є церква, де служби проводять мовою жестів. Запровадив літургії для людей із вадами слуху та мови місцевий священик. Він вивчив мову глухонімих, що розуміти свою донечку. А потім вирішив зробити Слово Боже доступнішим для неповносправних людей.

  На перший погляд цейхрам нічим не відрізняється від решти. Тут правлять служби, сповідуються, вінчаються, дітей хрестять. От тільки час від часу робиться це мовчки, мовою жестів.

  Незвичні богослужіння у тернопільському храмі вирішив проводити отець Ігор. Він вивчив мову жестів, щоби спілкуватися зі своєю донечкою. А згодом зрозумів: ці знання можуть допомогти людям із вадами слуху та мови почути Слово Боже.  

  Спеціальні служби для глухонімих проводять щонеділі та кожного релігійного свята. Отець Ігор вчить, як молитися жестами, роз`яснює Євангеліє. Допомагає йому професійний сурдоперекладач.

  Отець Ігор уважає, такі служби потрібно проводити в усіх храмах України. І готовий поділитися своїм довсідом із колегами-священиками.  

  Тереза Костецька, Анон Слободян, Тернопіль, 5 канал 

  Попередній матеріал
  Виповнюється 65 років "зустрічі на Ельбі"
  Наступний матеріал
  У Австрії - вибори президента
  Теги: