У Свердловську десятикласники опановують ази журналістики та відеомонтажу

  Зйомки, монтаж, ефір – все по-дорослому та по-справжньому відбувається на першому у Свердловську, що на Луганщині, шкільному телебаченні. Десятикласники опановують ази журналістики та відеомонтажу і тут же втілюють знання на практиці. Власну телевізійну продукцію транслюють на великих перервах. Юні телевізійники кажуть, у планах - робота вже у прямому ефірі.

  Ведучий новин: "Добрий день шановні телеглядачі. Ведучі другого випуску шкільних новин".

  Усе, що відбувається у свердловській школі номер три - тепер можна побачити на екрані. Тут запровадили учнівське телебачення.

  Дар’я Шамрай, оператор шкільного телебачення: "Дуже цікаво учням що відбувається в нашій школі. Подивитися на себе з боку, подивитися як бігають на перерві, всякі дрібниці. Не дуже ще звикли всі, що їх можуть знімати, деякі не дозволяють, але поступово звикають до цього".

  Владислав Никитенко відповідає за продукт, що виходить в ефір. Він – монтує відзняте. Хлопець розповідає, коли працює з відео - не помічає, як летить час.

  Владислав Никитенко, відеоінженер шкільного телебачення: "Интересно монтировать, просматривать сделанную работу, научился уже многому. Мне нравится заниматься видеонарезкой, хотел бы работать на телевидении и заниматься собиранием програм".

  Новини, курйози, події – під приціл відеокамери може потрапити кожен.

  За словами директора школи, його ідею створення учнівського телебачення підтримали усі - камеру для зйомок подарували випускники, екрани - придбані за кошт батьків. Шкільні ролики - оновлюються щотижня. Але у планах телевізійників - запровадження прямого мовлення.  

   Валерій Яшин, директор Свердловської школи №3: "Щоб можна було проводити прямий ефір. Це оголошення в прямому ефірі. Ті ж новини, які ви сьогодні бачили, щоб теж були у прямому ефірі, он-лайн уроки і створення єдиного інформаційного простору школи".

  Загалом на шкільному телебаченні працює більше десятка учнів, але постійного штату - немає. Адже охочих спробувати себе у ролі журналіста, оператора, чи ведучого на шкільному телебаченні - зростає щовипуску.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганщина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Статус північного Косова вирішується у Брюсселі
  Наступний матеріал
  У Пакистані терористи захопили електростанцію
  Теги:
  Loading...