5.ua

У Сумах начальником фінслужби військової частини вкрав 4,3 млн грн та втік до Росії - ГПУ

  Начальник фінслужби однієї з військових частин Сумського гарнізону не вийшов з відпустки, після чого командир частини звернувся до військового прокурора гарнізону. Під час перевірки було встановлено, що разом з офіцером з рахунків військової частини "зникли" 4,3 млн грн бюджетних коштів, призначених на грошове забезпечення військовослужбовців.

  Про це 26 листопада повідомила прес-служба Генпрокуратури України.

  За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 2 ст. 410 (заволодіння військовим майном військовою службовою особою із зловживанням службовим становищем, що заподіяло істотну шкоду) та за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

  "Під час проведення слідчих дій було з’ясовано, що начальник фінансової служби підробив підпис командира частини та надав до органів державного казначейства первинні фінансово-платіжні документи, на підставі яких на рахунки одного з банків було перераховано бюджетні кошти на вказану суму. У подальшому ці кошти шляхом підробки поіменного банківського реєстру були виведені з установи банку та зараховані на карткові рахунки підозрюваного та інших осіб, а сам розкрадач перетнув кордон з Росією, де проживають його родичі", - зазначили у правоохоронному відомстві.

  Як стало відомо, зараз начальнику фінансово-економічної служби військової частини повідомлено про підозру та оголошено в розшук. У провадженні проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій, направлених на встановлення місцезнаходження підозрюваного та з'ясування всіх обставин вчинених кримінальних правопорушень.

  Варто нагадати, що найбільш тяжкий із вище вказаних у цьому повідомленні ГПУ злочинів карається позбавленням волі від п’яти до десяти років.
  Попередній матеріал
  До кінця листопада "Ощадбанк" працюватиме без вихідних
  Наступний матеріал
  Працівники німецького концерну допомогли військовослужбовцям одного з танкових підрозділів