У стилі Коко Шанель: В Івано-Франківську відбувся шостий щорічний велопарад для дівчат

Рух очолили дівчата із патрульної поліці

В Івано-Франківську відбувся шостий щорічний велопарад для дівчат. Цього разу таку акцію стилізували під дрес-код французької кутюр'є Коко Шанель.

У такий спосіб організатори популяризують велосипедний рух у місті. До велопараду долучилися сотня мешканок Івано-Франківська. Колону леді на двоколісних очолили дівчата із патрульної поліції. Організатори дозволили взяти участь в акції і чоловікам. Супроводжували кавалькаду автомобілі поліціі та швидкої.

"Спочатку теж думала одягти маленьке чорне плаття, але потім вирішила що це буде надто банально.Іі тут мені на допомогу прийшли франківські секонди. Пішла і знайшла там ідеальний комбінезон.Іі все склалось ідеально: обіграла образ з капелюшком, підібрала капчики", – розповідає учасниця акції Аліна Данилець

Організатор вело параду Катерина Чередніченко зауважила: "Мета – це в першу чергу популяризація велосипедного руху в місті, особливо серед жіночої статі. А дрес-код в нас цього року "Коко Шанель". І таким чином кожного року все більше і більше дівчат долучаються до активного відпочинку, адже велосипед – це зручно і екологічн".

Як повідомляв 5.ua, минулого року жіночий велопарад влаштували у Полтаві

Попередній матеріал
Український десантний корабель назвали іменем загиблого героя АТО
Наступний матеріал
Бойовики 22 рази порушили режим тиші, в Авдіївці українських бійців обстрілював ворожий снайпер – штаб АТО

Кличко взяв участь у ювілейному велопараді в Києві

Тисячі таїландців беруть участь у велопараді на честь дня народження королеви

Жіночий "діловий" велопарад у Львові

Жіночий велопарад в Києві

Перше травня сумчани відзначили велопарадом

Велопарад у Києві