У старій частині Львова встановлюють вказівники до визначних місць міста

  Орієнтуватися туристам у Львові стане простіше. У старій частині міста встановлюють вказівники до визначних місць західної столиці. 800 вказівників, які супроводжуватимуть гостей міста зявляться на вулицях до кінця року.

  Дослідження туристичних потоків на найбільш жвавих історичних маршрутах Львова тривали понад рік. А вже за місяць знайти ту чи іншу пам`ятку архітектури гостям міста буде легше. Дорогу до іторичних цікавинок, музеїв та храмів показуватимуть спеціальні знаки, які встановлюють за кошти Євросоюзу.

   Андрій Любінський:"Щоби побачити історичні місця, гості Львова користуються мапою та підказками мешканців міста. Нововведення туристи підтримують. Кажуть, тепер знайти найцікавіше буде простіше".

  На нових знаках встановлять від чотирьох до восьми вказівників. Оминути їх буде неможливо. Інформація про туристичний об`єкт - українською та англійською мовами. Дизайнер вказівників каже, - вони не дисонуватимуть з навколишнім середовищем.

   Петро Нагірний – дизайнер:и вирішили для кожного об»єкта на який ми показуємо створити свою власну піктограму за допомогою якої людина, яка побачить її може зразу не читаючи текст не там розшифровуючи надписи зразу побачити зображення і пересуватися в місті орієнтуючись тільки на піктограми".

  У міськраді впевнені встановлення вказівників – вимога часу. Адже щороку Львів відвідує дедалі більше  туристів.

   Василь Косів – заступник міського голови: "У кожному туристичному місті є подібна картина коли кілька людей стоять і один щось запитує, а один показує руками – треба йти туди, треба йти туди і звичайно львів`яни є гостинні, але не завжди вони є на місці і не завжди вони знають англійську мову".

  Наступним етапом створення туристично-інформаційної інфраструктури стане встановлення туристичних знаків для автомобілістів. Для цього вже визначили 59 львіських перехресть.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, "5-й канал".

  Попередній матеріал
  Дитяча письменниця Д. Роулінг - найвпливовіша жінка Великої Британії
  Наступний матеріал
  Киянам стало тепло, але ще не всім
  Теги: