5.ua

У справі проти міліціонерів, які проґавили Мельника допитали ще 3 свідків [відео]

  Серед них: начальник чергової частини МВС Київщини, керівник кримінальної міліції Києво-Святошинського району та працівник відділу матеріального забезпечення Київської області. Останній, зокрема, розповів суду про те, як встановлювалася апаратура стеження за ректором-хабарником та проводився інструктаж правоохоронців. З його слів, неможливо було не помітити тривожний сигнал, що надійшов після того, як Мельник позбувся електронного браслета. Ці свідчення обвинувачення розцінило як докази провини міліціонерів. Їхні ж захисники вважають натомість, сьогоднішні показання допоможуть виправдати підзахисних. Наступне засідання у справі двох міліціонерів, обвинувачених у службовій недбалості, відбудеться 5-го листопада. 

  Олександр Верголяс, адвокат Володимира Удовиченка: «Керівник чергової частини з главку підтвердив, що мій підзахисний Удовиченко виконував свої обов’язки відповідно вимог, інструкцій і так далі».

  Андрій Матвіяс, представник прокуратури Київської області: «Удовиченко обмежився лише тим, що подзвонив Ірпінському черговому і на цьому свої дії вважав виконаними».

  Попередній матеріал
  Міллер: Київ досі не сплатив гроші за серпневі поставки газу [відео]
  Наступний матеріал
  Площу Тяньаньмень могли атакувати смертники