5.ua

У справі про безлади в Одесі заарештовано 16 осіб

  У справі про безлади 2 травня в Одесі на сьогодні заарештовано 16 осіб.


  Про це заявив ГУ МВС України в Одеській області Іван Катеринчук, повідомляє Відділ зв’язків з громадськістю ГУМВС України в Одеській області

  "Слідством за рішенням суду заарештовано 16 осіб. Вони знаходяться в ІТТ. Під домашнім арештом - 33 людини. Отримано інформацію ще про 12 громадян, які нібито причетні до скоєння цього злочину. Зараз ми цих осіб перевіряємо і при наявності доказової бази їм у процесуальному порядку будуть пред'явлені звинувачення, і ми визначимося із запобіжним заходом", - повідомив Катеринчук.

  Також він розповів, що із загиблих лише двоє – з інших міст. Один - з Миколаївської області, інший - з Вінниччини. Всі інші - жителі Одеси і Одеської області.

  Нагадаємо, 2 травня в центрі Одеси відбулися зіткнення між сепаратистами і прибічниками єдності України. Сепаратисти застосували вогнепальну зброю і вбили кількох людей, в той же час прибічники єдності в масовій бійці відтіснили проросійських активістів, знищили їх наметове містечко. 

  Внаслідок подій сталася пожежа в будинку профспілок, який займали сепаратисти, через що загинуло кілька десятків людей.  Після зіткнень в місті було госпіталізовано більше 170 людей, двоє з них померли. Всього під час зіткнень 2 травня в Одесі загинули 46 людей.
  Попередній матеріал
  В Київській області школи прийняли понад 200 дітей біженців з Криму та Сходу
  Наступний матеріал
  Бійці АТО взяли під контроль один з районів на Донбасі