У справі мера Димитрова, що збив людину,- перерва

  Не пив алкоголю і не поспішав. Захист екс-голови міста Димитрова, що на Донеччині, наполягає на відсутності обтяжувальних обставин у справі. У судовому процесі над Юрієм Анісімовим оголосили перерву на місяць. Колишнього міського голову звинувачують у завданні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті людини. За 2 тижні після ДТП у лікарні померла травмована автівкою Анісімова працівниця місцевої шахти.

  Під час ДТП обвинувачений був тверезим, запевняють його адвокати. Попри те, що експертиза зафіксувала у крові колишнього мера Димитрова сімдесят п"ять сотих промІле алкоголю. Юристи твердять, про кермування напідпитку не йдеться. Спирт виявлений аналізами містили тонізуючі лікі, які вживав Юрій Анісімов. Представники екс-мера оскаржуватимуть і інший пункт обвинувачення, немов автівка міського голови рухалася перевищуючи допустиму швидкість.

  На наступне засідання захисники запрошують  транспортного експерта.

  Віктор ЛУКАШКОВ, представник обвинуваченого: "В материалах дела есть только свидетельские показания. Кто-то говорит, что 100 км, а кто-то - 140. Эксперт же должен ориентироваться на что-то. И мы должны знать для того, чтобы принимать решения".

  Аварія, учасником якої був екс-мер Димитрова, сталася торік у жовтні. Свідки ДТП розповідають: машина чиновника на великій швидкості  врізалася у дерево, притиснувши до нього жінку. Через два тижні після інциденту постраждала померла у лікарні. Сорокавосьми-річна Ірина Тимошенко працювала на місцевій шахті. Тепер її родичі вимагають покарати винуватця загибелі та відшкодувати їм моральні збитки.

  Володимир РАДЧЕНКО, представник потерпілих: "Наші вимоги – це відшкодування моральної шкоди для потерпілих. Тобто це мати загиблої жінки, її чоловік, мати. Моральна шкода, котру ми вимагаємо – 300 тисяч гривень. Ми вважаємо що це мала сума – це частина, адже зрозуміло, що вони втратили любиму людину".

  У судовому процесі залишилося допитати ще сімох свідків дорожньо-транспортної пригоди. На попередні слухання вони не з`явились. Наступне засідання суду заплановане на кінець березня. До того підсудний перебуватиме під заставою у розмірі 40-ка тисяч гривень. 

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донеччина, Димитрове, 5 канал

  Попередній матеріал
  Дороги Дніпропетровська визнані непридатними для експлуатації
  Наступний матеріал
  В Ізраїлі судять екс-прем`єра Ольмерта
  Теги: