5.ua

У Слов'янську та Краматорську відновлено роботу прокуратури

  На цей час практично відновлено роботу прокуратур Слов'янська і Краматорська.

  Про це 7 липня заявив Генеральний прокурор України Віталій Ярема під час зустрічі з колективом ГПУ, повідомляє прес-служба Генпрокуратури України.

  Генпрокурор зазначив, що зараз на органи прокуратури покладена дуже велика відповідальність щодо дотримання та забезпечення законності в країні.

  "Від кожного з вас вимагаю максимальної концентрації роботи для того, щоб в країні панував правопорядок і законність", - сказав він.

  Особливу увагу Генеральний прокурор звернув на роботу прокурорів Луганської, Донецької областей та прокуратур з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, які працюють в умовах максимально наближених до бойових.

  Віталій Ярема повідомив, що сьогодні практично відновлено роботу прокуратури Слов’янська, Краматорська та інших прокуратур звільнених районних центрів Донецької області.

  "Нам сьогодні треба в максимально короткий термін налагодити роботу прокуратур для того, щоб в цьому регіоні, містах та селищах припинити діяльність терористичних організацій і злочинних угруповань", - наголосив він.

  Генеральний прокурор висловив переконання в тому, що найближчим часом в Україні буде наведено порядок та закликав прокурорів до організації об’єктивного розслідування злочинів, пов’язаних з посяганням на територіальну цілісність нашої держави.

  Попередній матеріал
  У МЗС вважають, що Росія не має права повчати інших
  Наступний матеріал
  Батальйон "Шахтарськ", сформований з мешканців Донбасу, вирушає у зону дій АТО
  Теги:
  Loading...