5.ua

У Слов’янську поновлюють струм та водопостачання

  Слов'янськ повертається до нормального життя. У місті частково відновили електро- та водопостачання. Зокрема, світло увімкнули у 7 районах із 14-ти, вода є у 2-х районах та подекуди у центрі.


  Мешканці Слов'янська повертаються до своїх домівок, працюють магазини. Від четверга люди почали отримувати пенсії та інші держвиплати через відділення Укрпошти та Ощадбанку. Частково почав працювати громадський транспорт. Про таке повідомляє голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський.

  У Слов'янську відкачують каналізаційні стоки, відновили діяльність фільтрувальні станції. Утім, роботу фахівців ускладнює мінування об'єктів. Піротехніки обстежили близько 80 гектарів території міста, 15 автомобільних мостів та адмінбудівлі. Загалом вилучили біля 3 тисяч вибухонебезпечних предметів. Серед них мінометних мін до 100 штук, бойових гранат – 69, 6 реактивних боєприпасів. Голова ДСНС Сергій Бочковський запевняє: до 70 відсотків енергоспоживачів уже мають світло у Слов’янська, місті Миколаївка і селищі Висока Іванівка.

  Сьогодні ж стало відомо про знешкодження у Слов'янську групи проросійських диверсантів, а ще тут запрацював перший супермаркет.
  Попередній матеріал
  Росія нарощує кількість військ біля кордону з Україною – офіцер НАТО
  Наступний матеріал
  У США здійснили запуск ракети, виготовленої за участю України
  Теги:
  Loading...