У Слов'янську на вокзалі у кількох громадян виявили боєприпаси

  Працівниками лінійного відділу на станції Слов’янськ Управління МВС України на Донецькій залізниці зареєстровано одразу два факти вилучення боєприпасів на території цієї вузлової залізничної станції.
  Про це повідомили у прес-службі МВС.

  Як стало відомо, до транспортних міліціонерів, які охороняли порядок на пероні вокзалу Слов’янська, звернувся чоловік, який повідомив, що поблизу кафе на привокзальній площі він знайшов підозрілу господарську сумку.

  Пізніше міліціонерами було встановлено, що 25-річний мешканець Київської області, що гостював у родичів, зайшов до вказаного кафе перекусити. Його увагу привернула невеличка сумка у кутку, яка тривалий час залишалась без хазяїна. Чоловік вирішив звернутися з цією знахідкою до транспортної міліції. Як з’ясувалося, не дарма, бо вміст сумки виявився доволі небезпечним – шістдесят набоїв до автомату Калашникова.

  "Двома годинами пізніше, на тому ж залізничному вокзалі Слов’янська в результаті проведення фільтраційних заходів співробітниками патрульної служби лінійного відділу був затриманий чоловік, у якого під час огляду особистих речей було виявлено та вилучено гранату РГД-5, запал до неї та набої різного калібру", - ззазначили у МВС.

  Правопорушником виявився 50-річний мешканець Сумської області.
  А як вказана зброя та боєприпаси потрапили до затриманого, буде встановлено під час слідства.

  "У першому випадку, громадянин, що віддав свою знахідку працівникам міліції, не підлягає кримінальній відповідальності. А от другому громадянину загрожує позбавлення волі строком від двох до п’яти років", - підкреслено у повідомленні МВС.
  Попередній матеріал
  У НБУ назвали обгрунтований курс гривні до валют
  Наступний матеріал
  Херсонці зустріли визволених з полону земляків-військових