news.bigmir.net

У скоєнні злочинів в Одесі міліція підозрює 40 осіб

  На сьогодні у скоєнні злочинів в Одесі підозрюється 40 осіб, щодо яких в якості запобіжного заходу обрано домашній арешт. Про це повідомив заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Григорій Мамка, передає


  Згідно з повідмоленням, допитано понад 340 осіб, призначено більше 80 експертиз.

  "Перші висновки вже почали надходити, однак основну масу результатів досліджень правоохоронці очікують у період з 10 по 15 червня. Серед них – і висновки судово-медичних експертиз, які мають дати відповіді на питання про причини загибелі людей, чиї тіла були знайдені після масових заворушень в одеському Будинку профспілок", - розповів Мамка.

  "Крім того, тривають дослідження з метою встановлення осіб потерпілих, адже одна з 48 загиблих осіб досі не ідентифікована. Аби встановити особу цієї людини, наразі проводиться експертиза її ДНК. Слідчі також очікують результати експертиз для того, аби встановити наявність у будівлі такої речовини як хлороформ", - додав він.

  Також він проінформував, що на цей час у скоєнні злочинів в Одесі підозрюється 40 осіб, стосовно яких в якості запобіжного заходу обрано домашній арешт.

  "Стосовно 13 осіб судом обрано такий запобіжний захід як тримання під вартою. Стосовно ще кількох затриманих, яких доставили з Одеси до столиці, суд замість взяття під варту, про яке клопотала прокуратура, обрав їм інший запобіжний захід – домашній арешт", - зазначив представник МВС.
  Попередній матеріал
  Бойовиків у Луганську розгромлено - Селезньов
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" і "Газпром" переглядають ціни на газ заднім числом
  Теги:
  Loading...