slk.kh.ua

У Сімферополі "Самооборона Аксьонова" затримала двох журналістів

  У Сімферополі бійці "самооборони" затримали двох співробітників "Центру журналістських розслідувань" - редактора і журналіста Сергія Мокрушина та режисера Владлена Мельникова. Про це

  За її словами, інцидент стався близько 20:00.Журналістів затримали на вулиці Севастопольській, біля Будинку Профспілок, де розташована редакція Центру.

  Як повідомила Самар, її колег утримують у т. зв. "Штабі самооборони", який розташований у колишньому офісі Компартії на вулиці Кірова, 26.

  "Мені прийшло повідомлення о 20:00, що двоє співробітників Центру затримані "самообороною". Журналіста і редактора відвели в штаб і там очікується прибуття співробітників ФСБ. Я зателефонувала голові т. зв. "Самооборони" Дмитрові Простакову і запитала, на якій підставі утримуються журналісти", - розповіла головний редактор ЦЖР.

  "За його словами, мої співробітники нібито ображали честь і гідність вищих посадових осіб РФ. На моє запитання, в чому ж полягали образи, Простаков не відповів і пообіцяв розібратися. Однак після години очікування, поки не вдається домогтися ніякого пояснення", - поскаржилася Самар.

  За її словами, вона та адвокат зараз перебувають біля офісу "самооборони". Туди також прибули співробітники слідчої групи поліції. Однак адвоката не пропустили в будівлю "бійці самооборони", в грубій формі відмовивши йому.
  Попередній матеріал
  НАТО перегляне угоду про співпрацю з Росією
  Наступний матеріал
  В обіг входять гривневі банкноти з підписом нового голови Нацбанку