5.ua

У Сімферополі пройшов мітинг за свободу слова

  Мітинг на підтримку кримськотатарського каналу АTR, а також проти відключення загальнонаціональних каналів на півострові пройшов у Сімферополі.

  Кількасот людей прийшли до офісу АTR із синьо-жовтими прапорами і стягами кримських татар. Вони скандували «Ми не раби», «Cлава Україні» і співали державний гімн. В автономії, нагадаємо, відключили українські канали з ефірного мовлення, а напередодні почали прибирати їх ще й із кабельних мереж. Також мітингарі виступали проти референдуму щодо майбутнього Криму, який призначили на 16 березня, і проти війни.

  Мітингувальники: «Это ужас – отключить все, чем мы жили, что нас связывало, оборвать все. Ну это вообще, конечно, очень серьезно. Мы очень расстроены, очень сложно».

  Мітингувальники: «Одного АТРа нам мало, мы хотим смотреть украинские каналы. Привыкли к ним».

  Мітингувальники: «Моя тетя, она живет далеко в селе, и у нее нет спутника, ей приходится смотреть российские каналы. Вчера она позвонила и сказала: «Ты представляешь, уже стала им верить». Людям очень нужна правильная, важная, достоверная информация. Пусть вернут нам обратно наши каналы».

  Попередній матеріал
  Під пам’ятником Шевченку в Римі співали «Заповіт»
  Наступний матеріал
  Росіяни найчастіше отримували громадянство України - міграційна служба
  Теги:
  Loading...