5.ua

У Сімферополі мітингують із нагоди Міжнародного Дня прав людей [відео]

   

  Сьогодні до акції, що відбулася на центральної площі Сімферополя приєдналися й представники інших національностей півострова. Люди кажуть, на вулицю їх вивели зокрема й події на київському Євромайдані. Адже силові акції з боку правоохоронців ,за якими країна спостерігала на минулому тижні, свідчать про ігнорування прав людей в Україні. Учасники мітингу обурені діями «Беркуту», арештами студентів та зневагою, що демонструє влада до свого народу. Потому мітингарі рушили колоною до будівлі верховної ради автономії. Там вимагали аби до них вийшов колова кримського уряду. Утім, вимоги пікетувальників залишились так і не почутими.

  Перший протестуючий: «Это политрепрессии и мы здесь в знак солидарности с этими студентами».

  Другий протестуючий: «Пусть не говорят, что только западная часть Украины поддерживает Евромайдан, но и Крым тоже. Юг тоже по силе возможностей поддержваем Евромайдан». 

  Рефат Чубаров, Голова меджлісу кримськотатарського народу: «Наші правлячі люди не зрозуміли головне завдання для держави. Держава має забезпечувати права людей і на цьому розвивати суспільство. В нашій країни будь-яка правляча влада думає, що держава це для них, а люди для того, щоб забезпечувати їх інтереси».

  Попередній матеріал
  Станції метро «Хрещатик» та «Майдан Незалежності» відкрили для пасажирів
  Наступний матеріал
  США і ЄС сподіваються на мирне розв'язання кризи в Україні [відео]
  Теги:
  Loading...