У Шевченківському райсуді Києва заслухали потерпілих і 3 свідків у справі про побиття журналістів [відео]

  Потерпілих і трьох свідків у справі про побиття журналістів Ольги Сніцарчук і Влада Соделя – заслухали у Шевченківському райсуді Києва. На засіданні свідчили журналісти та фотокореспонденти, які зафіксували факти побиття відео - та фотозйомкою. А також міліціонер, який був присутній під час бійки. Обвинувачений - Вадим Тітушко - вкотре заявив, що не визнає своєї провини. Аргументи сторін слухала Ірина Герасимова.

  У тісній судовій залі - підозрюваний у побитті журналістів за метр від постраждалих.

  Ось група підтримки Вадима Тітушка - вийшла з соціальної Інтернет-мережі - та з`явилася у судовый залі. Уболівати за юнака з Білої Церкви.

   У журналістів теж своя група підтримки. Колеги по цеху та роботодавець постраждалої. Прокуратура наполягає - підсудний побив журналістів. Доказ тому - висновки медиків.

   Віктор Любимов, прокурор:гідно висновків судмедекспертизи".

   Яскравіше за медичні висновки підтверджують факт побиття фото та відеодокази. На їхньому перегляді у судовій залі наполягають постраждалі.

   Ольга Сніцарчук, "5 канал": "Ми хочемо щоб суд це переглянув, тоді сумнівів жодних не буде".

   Адвокат підсудного теж за перегляд фото. Але ось цього. На ньому Ольгу притримує її чоловік - інший постраждалий Владислав Содель. Саме в цей момент, припускає адвокат Вадима Тітушка, журналістка й могла отримати згадані побої.

   Сергій Олійник, адвокат Вадима Тітушка: "Знаходячись в такій позі ви могли завдати тілесних ушкоджень своїй дружині".

   Владислав Содель, фотокореспондент видання "Комерсант": "Якщо у вашій уяві таке можливе, ні я не міг завдати шкоди своїй дружині".

   Чиї удари приймав на себе фотокореспондент - підсудний каже, що не знає. І в залі суду та журналістам під час перерви вкотре повторює.

   Вадим Тітушко, підсудний:оей вини тут нет, и я на этом буду настаивать".

   Подивитися на підозрюваного прийшла столична вчителька Ніна Москаленко. У Тітушкові - вона впізнала хлопця, який приходив з іншими молодиками під час рейдерського захоплення її будинку на Печерську. Пошуки правди переросли у словесну перепалку.

   Тітушко–Дзинзя: "Извините на этом интервью закончилось".

   Закінчилось інтерв’ю - продовжилося засідання. Двоє свідків - кореспонденти - підтвердили: бачили і нападника і побиття. А от третій свідок - міліціонер, який був присутній під час сутички 18 травня - заприсягнувся: ні бійки не бачив, ні криків про допомогу не чув.

   Сергій Громський, міліціонер: "Бійки не було, була штовханина".

   Така "штовханина" може коштувати підсудному 4х років позбавлення волі та сплати 48ми тисяч гривень моральної компенсації.

   Вадим Тітушко: "Я отвечу не перед вами, перед судом отвечу".

  Ірина Гересимова, Іван Наконечний, Валерій Савицький, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Громадяни Китаю віднині зобов’язані відвідувати літніх батьків
  Наступний матеріал
  В Аризоні вшановують пам`ять загиблих у боротьбі з пожежею вогнеборців
  Теги: