У Севастополі встановили найбільший в Україні калейдоскоп

  Новий рекорд зафіксували в Севастополі. В місті з’явився найбільший в Україні калейдоскоп. Раніше таким вважали оптичний прилад, що встановлений у Києві, завдовжки понад 2 метри. Новий - на метр довший.

  На металевій підставці величезна труба, що обертається за допомогою корабельного штурвала. Саме такий вигляд має найбільший в Україні калейдоскоп.

  Відвідувачка: "Это впечатления детства… Красивые бусины, я думаю. Что у ребенка фантазия будет развиваться благодаря калейдоскопу".

  Відвідувачка: "Я покрутил и увидел, что там разные фигурки, камушки разноцветные, которые блестят".

  Гігантський калейдоскоп створив та привіз до Севастополя мешканець Запоріжжя Олександр Бойко. Автор запевняє, нічого нового не вигадував, просто вшестеро збільшив традиційні розміри оптичної іграшки.

  Олександр Бойко, автор калейдоскопа: "Это все равно система трех дзеркал. Практически он ни чем не отличается от маленького калейдоскопа, который вы видите в моих руках. Просто там увеличены размеры, пропорции и мощность конструкции".

  Цей вісімдесятикілограмовий велетень майже на третину більший за попереднього. Сьогодні розміри севастопольської іграшки зафіксували в Книзі рекордів України.

  Сергій Коновалов, офіційний представник Книги рекордів України в Криму: "Это, на самом деле, единственный в Украине самый большой калейдоскоп. Длина этого чуда - 3 м. 8 см., диаметр 60 см".
   
  120 різнокольорових скляних елементів усередині калейдоскопа складаються у величезну кількість візерунків. Відтепер щодня і безкоштовно ними милуватимуться мешканці та гості Севастополя. Автор же обіцяє невдовзі замінити іграшку на ще більшу – 20-метрову.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, Севастополь, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Стрілянина у центрі Нью-Йорка - 1 загиблий, 10 поранених
  Наступний матеріал
  День незалежності на Київщині відзначили спортивними змаганнями
  Теги: