У Севастополі стався вилив нафтопродуктів: на поверхні моря велика кількість мазуту

  За інформацією жителів, спостерігається загибель дельфінів на забрудненій ділянці узбережж

  В акваторії анексованого Росією Севастополя, у прибережній смузі селища Любимівка, Північної сторони, Бельбека, Фіолента, Балаклави на поверхні моря спостерігається велика кількість мазуту – нафтопродукту важкої фракції. Про це інформує Крим.Реалії.

  Зазначається, що викид стався від одного з суден ще 8 травня. Тоді ж стали надходити повідомлення від жителів про забруднення акваторії та берега.

  Важка фракція нафтопродуктів – найбільш шкідлива для навколишнього середовища. Викид збігся з нерестовим періодом риб, тому можна прогнозувати подальший негативний вплив на кількісний склад іхтіофауни.

  До 2014 року екологи й жителі неодноразово фіксували незаконне скидання забруднених нафтою вод, мазуту, каналізаційних викидів в акваторію Севастопольської бухти із суден Чорноморського флоту.

  Крім того, за інформацією жителів, спостерігається загибель дельфінів на забрудненій ділянці узбережжя. 

  До 15 травня пляжі міста мали бути підготовлені до сезону. Цього року досі не пройшли конкурси для визначення балансоутримувачів багатьох пляжів. Представники підконтрольної Росії виконавчої "влади" кажуть, що без команди "зверху" прибирати "безгоспні" пляжі не можуть.

  Попередній матеріал
  Хакери зламали сайті Львівської ОДА і розмістили привітання для "ДНР"
  Наступний матеріал
  Оголошення виборів у чотирьох округах не заважає парламенту оновити склад ЦВК – Магера