У Севастополі на підтримку російської збільшили фінансування

  Обсяг фінансування Програми підтримки регіональної російської мови і російської культури в Севастополі в 2012 році досяг 1,5 млн грн.

  Про це повідомляє "Кореспондент.Net" з посиланням на депутата Севастопольської міської Ради Тетяну Ульянову.

  "Раніше фінансування програми становило 1 млн грн, цього року збільшено на 500 тис. грн", - сказала Ульянова в ефірі Народного каналу.

  За її твердженням, програма має три великі розділи.

  "Перший – це засоби масової інформації. Другий розділ – освіта – видання науково-методичних збірників, проведення міжнародного форуму вчителів російської мови та літератури, проведення конкурсу з метою виявлення талановитої молоді. Третя частина – це культура: проведення культурно-масових заходів, сприяючих збереженню і розвитку російської культури і російських традицій", - зазначила Ульянова.

  Зі слів депутата, культурні заходи, включені до програми, - це концерти, фестивалі, виставки, вистави за творами російських класиків.

  "На минулому засіданні сесії Севастопольської міської Ради депутати виступили з пропозиціями внести зміни до регіональної програми розвитку російської мови і російської культури на 2012 - 2016 років та виділити додаткові кошти", - зазначила Ульянова.

  Вона також уточнила, що кошти спрямували на придбання сценічних костюмів, взуття для народного ансамблю Русь, придбання інструментів та костюмів для народного оркестру російських народних інструментів ім. Смирнова, а також на організацію та проведення VII Міжнародного телерадіофестивалю Перемогли разом.

  Як повідомлялося, в Севастополі двічі затверджувалися програми розвитку російської мови і російської культури на 2007-2011 роки та на період 2012-2016 років.

  3 липня 2012 Верховна Рада України прийняла закон України Про засади державної мовної політики, ініційований народними депутатами від Партії регіонів Сергієм Ківаловим і севастопольцем Вадимом Колесніченком.

  Кореспондент.Net

  Попередній матеріал
  У Києві 12.000 людей зібралися на ранкову зарядку
  Наступний матеріал
  ДАІ озброюється новими приладами для боротьби з водіями-порушниками
  Теги: