vybory.mediasapiens.ua

У серпні різко побільшало політичної джинси в інтернет-ЗМІ - ІМІ

  Рівень політичної джинси в інтернет-ЗМІ в серпні різко зріс, у порівнянні з попереднім місяцем.


  Про це свідчать дані моніторингу, який проводить Інституту масової інформації, пише "Українська правда".

  Так за тиждень моніторингу усіх новин чотирьох інтернет-видань, експерти ІМІ виявили 57 публікацій з ознаками замовлення, тоді як у липні — 37. При цьому 80% із цих публікацій - політична джинса і лише 20% — комерційна.

  "Рівень політичної джинси свідчить про початок передвиборчої кампанії не лише де-юре, але і де-факто. Мобілізувалися як "старі" джинсовики - Сергій Тігіпко, Петро Симоненко, "Батьківщина", Наталія Королевська, Олег Ляшко, так і "новенькі" - Ольга Богомолець, Партія розвитку України та інші", - прокоментувала результати експертка ІМІ Олена Голуб.

  За її словами, поки що складно назвати явного лідера з розміщення замовних матеріалів, оскільки передвиборча кампанія лише стартувала.

  У друкованих виданнях рівень джинси поки що залишається на рівні попереднього місяця - 2% від загальної кількості публікацій, зазначають в ІМІ.

  Проект із моніторингу джинси та неналежного маркування Інститут масової інформації проводить у шести загальнонаціональних друкованих виданнях ("Комсомольская правда в Украине", "Факты", "Корреспондент", "Газета по-українськи", "Сегодня" і "Український тиждень") та чотирьох інтернет – виданнях (Лига.net, Обозреватель, УНІАН і LB.ua).
  Попередній матеріал
  Меркель підтримує нові санкції проти Росії
  Наступний матеріал
  Росія виставила свої вимоги до Угоди про асоціацію України та ЄС
  Теги:
  Loading...