Львів_гімн 5.ua

У середмісті Львова гімн України заспівали понад 500 людей

Так львів'яни відзначили 150-ту річницю від дня першого публічного виконання Державного гімну України. Цьогорічне виконання львів'яни присвятили Надії Савченко

У середмісті Львові на площі Ринок школярі, студенти, чиновники та просто перехожі виконали повну версію Національної пісні. До спільного виконання доєдналися також військовий та муніципальний оркестри міста. Під час виконання державного Гімну львів'яни також розгорнули 7-метровий український стяг.

А вже по завершенні запустили у небо сині і жовті кульки. Таким чином у Львові вшановують Державний гімн вже четвертий рік поспіль. Цьогорічне виконання львів'яни присвятили Надії Савченко.

Учасниця акції Анна Куса розповіла: "Для мене це відчуття єдності з усіма українцями. І бажання перемогти в цій боротьбі на добро".

"Патріотизм відчувається. Гордість за свою країну. Ми підтримуємо Надії Савченко, щоб вона скоріше вийшла на свободу", - зауважила інша учасниця акції Аліна Броніцька.

Як повідомляв 5.ua, 8 березня 2016 року у Львові під стінами консульства РФ учасники ходи на підтримку Савченко виконали Гімн України

Попередній матеріал
Вашадзе: Одна з найбільш радянських систем в Україні - це міграційна служба
Наступний матеріал
Вашадзе: Україні потрібен "бульдозер, який очистить систему раз і назавжди"
Loading...

Надія Савченко заспівала у суді гімн України

У Парижі відомий піаніст зіграв гімн України просто на міському вокзалі

Пісня "Браття українці" отримала статус гімну АТО (відео)

Українські та іноземні дипломати заспівали гімн України