Twitter / Arsen Avakov

У САП збираються оскаржити "м'який" присуд судді-хабарнику з Дніпра

  Чиновника піймали на хабарі $10 тис.

  Дінпровського суддю-хабарника Солом'янський рай-суд Києва готовий відпустити під заставу 260 тис. грн. Натомість керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницькийу своєму Facebook пише, що прокурори просили суддю заґратувати на час розслідування, тож такий м'який запобіжний захід оскаржуватимуть.

  "Лише вчора ввечері було затримано вказаного суддю, а уже сьогодні йому мною повідомлено про підозру у вчиненні злочину. І уже сьогодні слідчим суддею Солом'янського районного суду міста Києва розглянуто клопотання прокурорів про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Прокурори САП просили обрати вказаний запобіжний захід, однак, ухвалою слідчого судді підозрюваному "колезі" обрано запобіжний захід у вигляді лише застави в сумі 260 тис. грн. Сторона обвинувачення оскаржуватиме цю ухвалу в апеляційному порядку, оскільки не погоджується з обранням менш суворого заходу за корупційний злочин", – написав Холодницький.

  Він також наголосив: "Лише рішучими діями можна досягнути реальних результатів у боротьбі з корупцією в країні, тому ми наполягатимемо на триманні під вартою для усіх підозрюваних в корупції слуг народу. Це перший суддя, якого затримали після початку судової реформи, а розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу відбувся у день професійного свята юристів".

  Як повідомляв 5.ua, суддю схопили на гарячому 7 жовтня просто під час отримання $10 тис., за що він обіцяв вплинути на слідчих і зняти всі звинувачення з підозрюваного. Потому під час обшуків у судді-хабарника вилучили ще $54 тис., близько €13, а також майже 138 тис. грн готівкою.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: Загалом противник 10 разів цілив по українських позиціях, епіцентром подій залишається Широкіне
  Наступний матеріал
  Розведення сил у Станиці Луганській реалізувати не вдалося – нові подробиці

  Детективи НАБУ знайшли у спійманого на хабарі судді з Дніпра $54 тис. та €13 тис.

  НАБУ завершило досудове розслідування  у справі військового прокурора Кулика

  У Дніпрі суддю схопили на хабарі у $10 тисяч

  Україна надала англійському суду докази тиску Росії при отриманні кредиту уряду Януковича

  ГПУ передала в суд обвинувачення у справі скандального екс-міністра юстиції Лавриновича

  5 канал - трансляція наживо