5.ua

У "Самообороні Майдану" розповіли, чим буде займатись Центр підтримки добровольців

  За ініціативи "Самооборони Майдану" розпочинає роботу Центр підтримки добровольців, які беруть участь у антитерористичній операції.

   Про це 3 липня повідомив секретар РНБО України та керівник "Самооборони" Андрій Парубій.

  За його словами, пріоритетним завданням Центру є координація процесів створення, діяльності та забезпечення добровольчих підрозділів в рамках Міністерства оборони, Національної гвардії та Міністерства внутрішніх справ. 

  "Разом з тим, ми займаємося підтримкою і добровольців, а не тільки батальйонів в цілому. Ми готові надавати добровольцям юридичну підтримку, реабілітацію, медичну допомогу", – розповів на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі речник Центру підтримки добровольців Данило Клех.

  "Закликаємо усіх, хто вже допомагає добровольчим батальйонам зголошуватися, щоб разом краще координувати нашу допомогу", – додав він.

  Гаряча лінія Центру підтримки добровольців надає інформаційну та правову допомогу також і тим, хто хоче зголоситися у добровольчі підрозділи.

  Нагадаємо, раніше Парубій оприлюднив документ, згідно з яким "Самообороною" створено Центр підтримки добровольців.

  Також повідомлялось, що раніше міський голова Києва Віталій Кличко  заявив, що майданівці мають переїхати з центру столиці до санаторію.

  Попередній матеріал
  Вночі терористи обстріляли 2 блокпости сил АТО, втрат немає
  Наступний матеріал
  У офісі "5 каналу" шукають вибухівку
  Теги:
  Loading...