У російських військових на Донбасі з’явився новий керівник

  На попередньому місці служби російський полковник зазнав дурної слави серед підлеглих у зв’язку з регулярними випадками приниження їх честі і гідності, а також через свою корумпованість

  Розвідники дізналися, що у російських військових в окупованому Донбасі з'явився новий керівник.

  3-тю окрему мотострілецької бригаду у Горлівці очолив російський полковник Олексій Бердніков. До відрядження в Україну він уже керував бригадами збройних сил Росії. Докази вчинення ним воєнних злочинів розвідники передадуть до Міжнародного кримінального суду.

  У розвідці повідомляють, що в липні на тимчасово окуповані території Сходу України було переміщено зенітно-ракетний дивізіон зі складу 60-ї окремої мотострілецької бригади (населений пункт Монастирище-2, Приморський край) 5 загальновійськової армії (Уссурійськ) Східного військового округу ЗС РФ: 168 осіб офіцерського складу та військовослужбовців за контрактом, 21 одиниця бойової техніки (у т.ч. пускові установки ЗРК "Тор-М2У") та 30 автомобілів.

  Відомо, що Бердніков з серпня 2014 року по серпень 2016 року проходив службу на посаді командира 60-ї ОМБ. Підкреслюється також, що за час командування цей полковник ЗС РФ, як і його колишній колега по службі в 5 Армії Східного ВО полковник ЗС РФ Олександр Бушуєв (колишній командир 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ, знищений 3 липня 2016 р. у районі н.п.Харцизьк Донецька обл.), зазнав дурної слави серед підлеглих у зв’язку з регулярними випадками приниження їх честі і гідності, а також через свою корумпованість.

  Попередній матеріал
  Український льотчик переміг на міжнародному авіапоказі SIAF-2016
  Наступний матеріал
  Україна екстрадувала в Молдову бізнесмена, якого звинувачують у крадіжці мільярда доларів

  Російські найманці готують провокації, щоб дискредитувати ЗСУ - розвідка

  Росія прислала в Харцизьк 24 вантажівки з боєприпасами – розвідка

  В ОРДЛО зафіксували потужний розвідницький комплекс "Диабазол" – ГУР