5.ua

У Рівному показали оновлену бронетехніку

  Батальйон охорони й обслуговування оперативного командування "Північ" продемонстрував техніку, відремонтовану за сприяння підприємців-благодійників.


  Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, особливо цінними військові називають акумуляторні батареї, закуплені за кошти благодійників. Акумулятори дозволили "оживити" бронетранспортери, заправні машини й автомобілі для перевезення військовослужбовців.

  На майданчиках цієї ж частини завершується ремонт санітарних автомобілів, які використовуються на сході для потреб 51-ї окремої механізованої бригади.

  Як розповів заступник командира батальйону охорони з озброєння Сергій Максай, працівники цього підрозділу, який раніше обслуговував технічні потреби командування, нині забезпечують і ремонт техніки, доставку на Схід  і повернення військовослужбовців із зони антитерористичної операції.  Служба триває цілодобово, усі водії та механіки-водії  мають високу кваліфікацію і для того, щоб забезпечити своїх колег усім необхідним.

  Прес-секретар командування "Північ" майор Віктор Шубець подякував землякам за ініціативи, які виявляють громадські організації й окремі громадяни щодо збору коштів і медичних препаратів для потреб армії. 
  Попередній матеріал
  Секретар міської ради Лисичанська просить Путіна та Меркель про захист від української армії
  Наступний матеріал
  У Росії обурились виступом Івана Дорна на "Новій хвилі"
  Loading...