5.ua

У Рівному міліція розшукує нападницю на журналістку

  Правоохоронці Рівного порушили кримінальне провадження за частиною 1 статті 171 КК України (перешкоджання законній професійній діяльності журналіста).
  Про це львівському виданню ZIK повідомила помічник начальника Рівненського МВ УМВС Надія Юрчук.

  Як повідомляється, провадження розпочато за інформацією про напад на журналістку під час виконання нею своїх службових обов’язків, який мав місце в Рівному 18 травня  під час проведення громадського віче на майдані Незалежності.

  Як зазначено, 18 травня в Рівному проведено  віче. Його темою було призначення начальником УМВС України в Рівненській області Миколи Щирука.

  Під час віча виникали непоодинокі конфлікти між противниками призначення Миколи Щирука та його прихильниками. А вже після закінчення заходу протистояння між обома сторонами переросло у бійку. Журналісти почали це знімати, що не сподобалося деяким учасникам дійства. Одна з жінок підійшовши до журналістки Інни Білецької та вдарила її по руці в той час, як журналістка знімала подію на телефон.

  Побачивши це, люди з криками "Напали на журналіста!" кинулися на прихильників призначення Миколи Щирука. Виникла бійка, під час якої прихильники Миколи Щирука захистили нападницю на журналістку та заявили, що "тільки через свої трупи" віддадуть її міліції.

  Міліціонери спробували скласти протокол, та захисники нападниці оточили її кільцем і провели з майдану.

  Стаття, за якою порушене кримінальне поводження, передбачає позбавлення волі терміном на три роки.
  Попередній матеріал
  Міноборони: Бойовики розстріляють медиків на Сході України
  Наступний матеріал
  Сепаратисти з "ДНР" зареєстрували свій сайт у Росії