5.ua

У Рівному для чиновників влаштували «Алею побитих журналістів» [відео]

  Під стінами Рівненської обладміністрації та управління МВС працівники ЗМІ стояли, тримаючи світлини покалічених та закривавлених під час розгону Євромайдану журналістів. Голові області та начальнику міліції вручили вимогу – письмово звернутись до президента, генпрокурора і очільника МВС з вимогою розслідувати побиття журналістів. Також учасники акції вимагали не допустити утисків та переслідувань журналістів.

  Юрій Дюг, журналіст: «Ми висловлюємо підтримку своїм колегам, тому що кожен з нас міг бути там і, зокрема, і присутні тут журналісти були під час цих подій у Києві, вони там фотографували. Вони теж могли бути побиті. Тут є представники всіх ЗМІ: державних, комунальних, приватних, сайтів».

  Ольга Ільчук, телеведуча: «Ми не можемо мовчати, не можемо лишатися по той бік барикад, по цей бік барикад і бути об’єктивними. Тому що калічать наших колег тільки за те, що вони виконують свою роботу».

  Геннадій Юрчук, перший заступник начальника УМВС області – начальник слідчого управління: «По тих подіях, які були в Києві, ми проведемо перевірку, проінформуємо про ваше звернення, що ви до нас звернулися».

  Попередній матеріал
  Після кривавого розгону Євромайдану досі шукають 14 людей [відео]
  Наступний матеріал
  Вінницький Євромайдан приготував для Януковича новорічну ялинку [відео]
  Теги:
  Loading...