У Рівному 97 річна бабуся ледь не випала з четвертого поверху будинку [відео]

  Врятував кондиціонер. У Рівному 97-ми річна бабуся ледь не випала з четвертого поверху будинку. Врятував її щасливий випадок - зачепилася за кондиціонер. Старенька перехилилася через підвіконня, аби зачинити вікно у власній квартирі, не втрималась і перехилилася назовні.

  Зранку мешканців цієї п’ятиповерхівки приголомшив жіночий крик. Люди, які проходили повз будинок, побачили, що за кондиціонер під вікном на 4-му поверсі - намагається втриматися і просить допомоги - літня жінка.

  Анатолій Цуканов: "Я вискочил какраз йшов на роботу і вона висит ногой щастярала в крепление и кричит – держите меня дайте мне кто-то руку і всьо".

  Віктор Міщук: "Каже баба висить там з балкона просто висить просто зачепилася впала би, але десь зачепилася ногою, але вхопилася".

  Очевидці викликали рятувальників. Ті - до порятунку залучили дві групи бійців. Перші - підняли драбину та тримали жінку, щоб не впала вниз. Інші - діяли з квартири потерпілої.

  Дмитро Мельник, інспектор по роботі зі ЗМІ та громадськістю ГУ ДСНС України в Рівненській області: "З квартири цю жіночку тримали потихеньку обв`язали мотузкою, звільнили ногу".

  Далі врятовану - оглянули медики, які чатували біля будинку та спостерігали за розвитком подій. Кажуть - старенька відбулася переляком та синцями на нозі. 

  Олена Михайлова , черговий лікар бригади швидкої допомоги: "Враховуючи, що їй 97 років, то вона була щаслива що її спасли, що вона побачила своїх людей рідних, коли запитали, скільки їй років, то сказала 200. Тиск у неї був не крепко підвищений, трохи була тахікардія".

  Родичам бабусі медики порадили постійно за нею наглядати та не залишати одну.

  Ольга Міхнов, Ігор Пастушенко, Рівне, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Журналістів, які були присутні на мітингу під ВР 2 квітня викликають у міліцію
  Наступний матеріал
  Вибухи в Бостоні класифікували як теракт [відео]
  Теги:
  Loading...