5.ua

У резиденції Святого Миколая на Прикарпатті готуються до свята [відео]

  У резиденції Святого Миколая, що на Прикарпатті, вирує робота. Майже усі подарунки спаковані і святий готується вирушити в дорогу. Цього року Чудотворцю із помічниками довелося перечитати більше 25 тисяч листів. І на кожен дали відповідь.

  Улюбленець українських дітей мешкає ось у цій казковій хатинці. У маєтку Чудотворець оселився майже 10 років тому. Тут у нього свої покої, музеї, робочий кабінет та кімната, де разом із помічниками він пакує подарунки. Запевняє вистачить для всіх.

  Святий Миколай: «Вже мішки повні. Це для милосердних дітей, це для слухняних. Ну а для пустунів так само є гарні різочки, але надіюсь, що ніхто не отримає різочки. Тому що дуже багато діток пообіцяли, що будуть виправлятися».

  Особливе місце у маєтку Святого Миколая займає пошта. Сюди надходять листи з побажаннями з усіх куточків України. Загалом їх тут понад 25 тисяч. І жоден лист, запевняє Миколай не залишиться без відповіді.

  Помічники Святого Миколая кажуть, пишуть Святому і діти, і дорослі, просять переважно про здоров`я для близьких та миру в родині.

  Уляна Третяк, помічниця Святого Миколая: «Дуже різноманітні бажання. Дуже часто приходять листи від дітей, які просять повернути батьків з-за кордону з заробітків, також просять здоров’я для сім’ї, щоб батьки не сварилися. Ну такого плану більш морального, духовного».

  Усі листи помічники Миколая обов’язково реєструють, сортують за областями та передають Чудотворцю, останні кілька тижнів він особисто на них відповідає.

  Святий Миколай: «Любий отче, Миколаю, цілий рік я була слухняна, добре вчилася, допомагала у всьому батькам і бабусі. Миколаю, якщо Ваша ласка, чи не могли би принести мені солодощі, книжки-цікавинки, нарядне платтячко, Для найдорожчих мами і тата дай здоров’я. Дорога Анастасія, вітаю тебе з Різдвом Христовим і Новим роком, бажаю тобі здоров’, здійсненнся всіх твоїх найзаповітніших мрій».

  А ще бажає дітям і дорослим справді вірити у дива. Адже в ніч на 19 грудня, якщо дуже захотіти можна позбутися усіх поганих звичок та думок.

  Наталка Коцкович, Ярослав Мотрук, Івано-Франківщина, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Договори підписані Януковичем у Москві роблять вітчизняне виробництво неконкурентноспроможним [відео]
  Наступний матеріал
  Валенса не бачить в Україні вождя, здатного скинути владу
  Теги:
  Loading...