Facebook / Анатолій Матіос

Групу прикордонників разом із керівником затримали за хабарі на виїзді із зони АТО

Наразі затримали щонайменше п’ять працівників прикордонної служби

Співробітники військової прокуратури затримали групу прикордонників ВПС "Бахмут", що виробили схему отримання хабарів за позачерговий проїзд через контрольний пункт в'їзду "Майорськ" із зони АТО. Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос на своїй сторінці у Facebook.

"Військовою прокуратурою Донецького гарнізону внаслідок оперативної комбінації оперативників УСБУ в Донецькій області, УВВБ ДПС України та оперативно-розшукового відділу Краматорського прикордонного загону припинено схему цинічного і систематичного отримання щоденних "хабарів" військовослужбовцями ВПС "Бахмут" Краматорського прикордонного загону в зоні АТО", – повідомив він.

"Затримали під час передачі неправомірної вигоди у сумі 45 тис. грн керівника відділу прикордонної служби "Бахмут" Краматорського загону, його заступника та ще одного офіцера. В ході подальшого досудового розслідування та обшуків ще у 5 військовослужбовців виявили значні суми коштів", – додав Олег Слободян.

Як зазначає Матіос, позачерговий перетин кордону однієї автівкою коштував 200 грн. Він також додав, що затримали щонайменше п'ять прикордонників. Під час проведення обшуків у військовослужбовців вдома було вилучено близько 600 тис. грн.

Як повідомляв 5.ua раніше, на Донеччині прикордонників спіймали на отриманні хабара у 200 тис. грн.

Попередній матеріал
RIMPAC: У Тихому океані проведуть наймасштабніші за 45 років військово-морські навчання
Наступний матеріал
Савченко має приєднатися до Мінських переговорів – представники РФ проти

Муженко відібрав військові звання у військових-хабарників

На Хмельниччині під час затримання працівник міграційної служби намагався з'їсти хабар

Прикордонники не дали провезти для терористів 3 млн рублів у кросівках