У приймаючих містах Євро-2012 стартував екологічний проект "Екофан"

  Екологічний проект до Євро-2012 "Екофан" стартував у містах, де відбудеться чемпіонат. Впродовж шести місяців команди активістів зі Львова, Донецька, Харкова та Києва змагатимуться за звання найчистішого міста.
  Охочі будуть прибирати парки, садити квіти та дерева, влаштовувати флешмоби та інші заходи. Місто-переможець, яке найбільше зміниться до єврочемпіонату, отримає від організаторів грант на новий екологічний проект. У Києві змагання розпочали зі створення альтернативної ялинки: екофани зробили її зі сміття.

  Рита Оксюта, капітан київської команди "Екофан": "В основе - металлический каркас, всего ушло на эту невероятную ёлку 2800 кусочков пакетиков. Это тот хлам, который был бы уже в мусорнике, и мы про него забыли, и он не переработался сотни лет. Эта ёлка может простоять сотни лет".

  Галина Храпко, начальник відділу з питань промоцій та організаційної роботи з вболівальниками Головного управління з питань підготовки Євро-2012 КМДА: "Основний меседж - "Зміни своє місто до Євро-2012". Ми ж усі звикли прибирати тоді, коли до нас їдуть гості. Це дуже повчальний, виховний проект, який активізує молодь і вцілому принесе результат. Я вважаю, що естафету підхоплять усі міста, не тільки приймаючі Євро-2012".

  Попередній матеріал
  На Харківщині 29 юнаків відбувають альтернативну службу [відео]
  Наступний матеріал
  Дніпродзержинськ: люди хочуть зберегти цвинтар де ховали жертв Голодомору [відео]
  Теги: