5.ua

У полтавській міськраді побились прихильники і противники мера

  Бійкою та заявами у міліцію закінчилася позачергова сесія міської ради у Полтаві. Сутичка зчинилася після відмови голови проводити позачергове зібрання депутатів, бо із 50 тамтешніх обранців прийшли тільки семеро – це депутати від "Батьківщини" та позафракційні.

  До зали засідань прийшли також громадські активісти: як прихильники міського голови Олександра Мамая, так і його противники, а також представники Правого сектору, які вимагали відставки мера. На це той оголосив, що сесії не буде і намагався вийти із зали. Після цього люди заблокували двері, зчинилася бійка, під час якої постраждали десять осіб. Кільком з них викликали швидку. Одна з активісток звернулася до міліції, заявивши, що її побив міський голова. Правоохоронці його затримали, але згодом відпустили.

  Олександр Мамай, міський голова Полтави: "Будемо діяти згідно діючого закону, який прийняла ВР, сесію призначає міський голова, після того, як зберуться депутати на кворум, буде призначена сесія. На наступних виборах полтавська територіальна громада прийме рішення: гарний був мер чи поганий".

  Віталій Ємець, начальник Полтавського міського управління МВС України в Полтавській області: "До нас надійшло повідомлення, що відбувається бійка в сесійній залі, буде працювати слідчо-оперативна група, яке буде збирати заяви, все документувати".

  Попередній матеріал
  Росія радить ОБСЄ домовлятись про доступ з Аксьоновим
  Наступний матеріал
  Регіонали знову захотіли державного статусу для російської мови
  Loading...