5.ua

У Полтавській міськраді йде обшук

  У приміщенні міської раді Полтави йде широкомасштабний обшук.

  Про це з посиланням на прес-службу Полтавської міськради повідомляє УНІАН.

  За даними прес-служби, близько ста працівників міліції і прокуратури проводять обшуки в кабінетах в кабінетах мера, його заступників, начальників відділів тощо.

  Один із працівників прокуратури заявив, що обшуки проводяться в рамках розслідування кримінальної справи, яку порушено за фактом звернення до міліції 13 перевізників Полтави і заступника голови Народної ради при міській раді Володимира Дащенка.

  У відділі зі зв`язків із громадськістю обласного управління міліції повідомили, що перевізники звернулися із заявою про побори міської влади.

  “У даній справі перевіряють наведені дані, а в процесі розслідування встановлять свідків і підозрюваних у даній справі, якщо наведені у зверненні скарги відповідатимуть дійсності", - зазначив начальник відділу Юрій Сулаєв.

  У той же час, мер Полтави Олександр Мамай вважає, що прокуратура намагається дестабілізувати ситуацію в місті, щоб дискредитувати владу обласного центру. Про це він повідомив 10 квітня на екстрено скликаній прес-конференції.

  За його словами, 11 квітня прокуратура області проведе 25 обшуків. Зокрема, в його кабінеті і кабінеті першого заступника. Також будуть проведені обшуки в управліннях ЖКГ, капітального будівництва і на всіх комунальних підприємствах.

  Попередній матеріал
  У США автобус зі школярами зіткнувся з вантажівкою, загинули дев'ять людей
  Наступний матеріал
  Долар зріс до чергового рекордного показника