Фото gp.gov.ua

У Полтаві працівники банку вимагали й одержали з клієнта 1,5 млн грн – ГПУ

Хабар дав керівник одного з суб’єктів господарювання

12 серпня правоохоронці затримали службових осіб Державного експортно-імпортного банку України після отримання неправомірної вигоди в сумі 1,5 млн грн. Про це повідомляє Генеральна прокуратура України на своєму сайті.

"Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України та співробітниками ГУБКОЗ Служби безпеки України задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди керуючим філії ПАТ "Державного експортно-імпортного банку України» у м. Полтава та головним юрисконсультом цієї ж філії", – йдеться у повідомленні.

Слідством встановлено, що вказані службові особи, зловживаючи своїм службовим становищем та діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб вимагали та одержали 1,5 млн грн від керівника одного з суб'єктів господарювання за продаж виробничих потужностей бавовно-прядильної фабрики, яка знаходиться у заставі ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України".

На цей час проводиться комплекс невідкладних процесуальних та слідчих заходів. Дії злочинців кваліфіковано за ч.4 ст.368 КК України, яка передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Фото gp.gov.ua

Як повідомляв 5.ua, у Києві начальницю відділу Мінагрополітики затримали на хабарі у $150 тисяч

Попередній матеріал
На острові Хортиця знайшли унікальний археологічний комплекс
Наступний матеріал
Вчені знайшли крихітні галактики, які вийшли з "космічної порожнечі"
Теги:
Loading...

На Київщині начальник виправної колонії погорів на хабарі у 400 тисяч гривень

Прокуратура вимагає скликати позачергову сесію ВР, аби зняти імунітет із судді-хабарника Чауса

Чауса, якого вчора спіймали на хабарі $150 тис., відпустили через суддівський імунітет

ЗМІ назвали ім’я скандального судді, який погорів на хабарі