5.ua

У Полтаві формують добровольчий батальйон "Лтава"

  До батальйону територіальної оборони "Лтава" щодня записуються до сотні добровольців у Полтаві. Підрозділ, у разі військового конфлікту, має боронити кордони області. А нині новобранців готують захищати стратегічні об'єкти краю, зокрема газо- та нафтопереробні підприємства та газогони, мости та шляхопроводи.


  Батальйон тероборони "Лтава" зорганізували кілька тижнів тому. Задумали його створити активісти полтавського Автомайдану та місцевий Союз ветеранів Афганістану. Щодня до лав батальйону записуються до сотні людей. Скільки нині бійців – командування не розголошує. Муштру новобранці проходять на одній з військових частин поблизу Полтави. Днями обіцяють забезпечити усіх належною амуніцією.

  Комендант частини Віктор Сердюк доповів: "Буквально того тижня ми з командиром були в Києві, де з усіх зразків обмундирування вибирали найкращі. Те, що тут знаходиться, є одним із кращих зразків, які пошиті по всіх вимогах".

  До батальйону охочіше беруть чоловіків із військовим досвідом і фізичною підготовкою. За місяць-два бійці "Лтави" пройдуть підготовку та стануть до виконання своїх завдань.

  "Батальйон є підрозділом Міністерства оборони України, тому він буде виконувати свої бойові завдання саме там, де буде встановлено. Якщо це буде Полтавщина, на що ми сподіваємося та маємо таку мету, якщо буде наказ, щоб батальйон виконав свою функцію в інших містах України – значить батальйон виконає наказ" – запевнив командир батальйону Андрій Баранов.

  Попередній матеріал
  ГПУ відкрила справу проти судді за звільнення офіцера "Беркуту", підозрюваного у розстрілі Майдану
  Наступний матеріал
  В Умань святкувати Новий Рік прибуло більше 20 тис. хасидів
  Теги:
  Loading...