5.ua

У Полтаві активісти заблокували ОДА

  Активісти відучора блокують роботу Полтавської облдержадміністрації. Проте у приміщенні нині перебуває міліція.

   

  Ще напередодні протестувальники підійшли до держустанови: розбили вікна першого поверху та закидали  вибуховими пакетами та петардами. Загони силовиків  відтіснили протестувальників, при цьому застосували світло-шумові гранати. Потому учасники штурму перекрили дві прилеглі до держадміністрації вулиці та облаштували барикади. Щоправда, дозволили силовикам  увійти до приміщення. Водночас обласна міліція заявляє про п’ятьох травмованих працівників УМВС, посилаючись на сайт відомства. Про постраждалих говорять і активісти. За фактом спроби захоплення Полтавської ОДА відкрила кримінальне провадження.

  Активіст: «Стріляють, окривають щити, стріляють по людям, гумовими кулями, людині попало в руку, людині попало в ногу, гранати шумові кидають, людині потрапило в ногу».

  Петро Ворона, депутат Облради: «Те, що ми зараз бачимо, що ми людей зупиняємо, оце повинен робити Удовиченко, Момот і вся ця банда, що служить Януковичу, і хай би тепер подивилися, що люди ненавидять цю владу, яка довела їх до відчаю, це хні проблеми, а ми зараз стримуємо людей бо якби не стримували, все було б погромлене».

  Едуард Федосов, начальник УМВС у Полтавській області: «Шановні друзі, питання, яке ви задавали сьогодні вранці, я доповідаю, про те, що траса вільна, в Лубнах стоїть ваша дружина».

   

  Попередній матеріал
  Олійник: ПР не братиме участь у засіданні ВР
  Наступний матеріал
  Військовослужбовці, котрі їхали на Київ покинули поїзд
  Теги:
  Loading...