BlaBlaCar не винні - у поліції розповіли подробиці зникнення юнака у Херсоні

Поліція розслідує зникнення Анатолія Новицького

Нацполіція Херсонської області розпочала кримінальне провадження з приводу зникнення Анатолія Новицького 1991 року народження. Про це 5.ua розповіли у прес-службі управління національної поліції у Херсонській області.

Як зазначили у поліції, хлопець виїхав з Києва у Херсон. Він не виходив на зв'язок більше тижня.

"Заяву про зникнення написали директор дитячого будинку, в якому виховувався хлопець та його родичі.
Хлопець зник 29 квітня, але до поліції звернулись лише через тиждень з половиною, тобто 10 травня.
Ми опитати попутника та водія. Вони розповіли, що хлопець успішно добрався у Херсон. Далі кожен пішов у своєму напрямку", - розповіли у прес-службі.

Крім того, у компанії BlaBlaCar прокоментували ситуацію щодо зникнення Анатолія Новицького і наголосили, що не причетні до інциденту.

"Ми зв'язалися з водієм і другим попутником, які їхали разом з Києва до Херсона. Поїздка відбулася успішно, всі добралися до місця призначення. Куди людина відправилась після того, як завершила поїздку, нам невідомо. У даній ситуації сервіс BlaBlaCar не має відношення до того, що трапилося", - сказала представник сервісу BlaBlaCar в Україні Юлія Крупенко.

Як інформував 5.ua, зник молодий чоловік 25 років Анатолій Новицький. Про це повідомила керівник програми "Сирітству - ні!" Дар'я Касьянова у Facebook.

"Новицький Анатолій Петрович. 10.02.1991 р.н. виїхав з Києва приблизно о 08:30 29 квітня в сторону Херсона за допомогою програми BlaBlaCar і по сьогодні не приїхав на місце призначення", – написала вона.

Попередній матеріал
Касько розповів про найбільші проблеми, які чекають на нового генпрокурора
Наступний матеріал
Касько розповів, чи повернеться в ГПУ на запрошення нового генпрокурора