5.ua

У «ПінчукАртЦентрі» презентували виставку СНІДу [відео]

  Інсталяція із пігулок для антиретровірусної терапії, 80-т кілограмів цукерок на підлозі та дві живі долоні з мраморними ембріонами. Це - СНІД очима художників.

  Виставку «Є воля - є шанс» презентували у «ПінчукАртЦентрі». 15 робіт від шести авторів: світових і українських. Кожен із них через СНІД втрачав рідних і друзів. Один із художників сам помер від синдрому імунного дефіциту. Його роботу презентували і поза стінами мистецького центру на вулицях столиці з’явилися білборди із зображенням порожнього ліжка. Організатори кажуть: навмисне обирали не шокуючи кадри, а глибокі за змістом роботи. Для глядачів виставка відкриється із 16-го листопада.

  Ілля Чічкан,  художник:«Женская рука, мужская рука. Женская она дает жизнь, мужская оберегает. Почему не шокирующие работы мне кажется какие-то осмысления они интереснее, чем просто в лоб кого-то пугать».

  Бйорн Гольдхоф, заступник арт-директора pinchukartcenter: «Ми ради, що сьогодні показуємо не лише історії, а те, як митці намагаються змінити ставлення людей до хворих на СНІД. Це спрацювало у США і це потрібно – Україні». 

  Олена Пінчук, організатор виставки: «Первые работы, представленные на выставке они были сделаны еще до того, как ВИЧ-СПИД был зарегистрирован в Украине. Мы хотели показать всю историю, от безнадежного-безнадужного будущего, если у тебя диагноз до шанса что ты останешся живим, даже если у тебя есть діагноз».

  Попередній матеріал
  Ув’язнена активістка панк-гурту «Пуссі Райот» знайшлася
  Наступний матеріал
  Вантажівка в Австралії зачепила дах тунелю і на кілька годин паралізувала рух
  Теги:
  Loading...