У Печерському суді Києва оголосили звинувачення проти Корнійчука

  Представник Генпрокуратури України протягом двох з половиною годин зачитував 40 сторінок обвинувачення Євгену Корнійчуку. У Печерському суді столиці в п`ятницю розглядали по суті справу проти екс-заступника міністра юстиції.

  Євгену Корнійчуку інкримінують підробку службових документів та перевищення повноважень. 24 грудня минулого року його затримали і обрали запобіжний захід - два місяці утримання під вартою. Потім цей термін продовжили. Утім, 15 лютого з обвинуваченого взяли підписку про невиїзд. У п`ятницю, перш ніж перейти до розгляду справи, захист порушив декілька клопотань. У ключовому з них - щодо колегіального розгляду справи - Корнійчуку відмовили. Позов захисту щодо залучення свідків суд задовольнив частково, затвердивши 5 із 6 запропонованих. 

  Євген Корнійчук, екс-заступник міністра юстиції: "Ми традиційно отримуємо відмови до наших клопотань, в найбільш суттєвих, на мій погляд, нас не почули відносно розгляду колегіальної справи. Суддя одразу без пояснень просто відмовила, і все. Я вважаю, що мої права цим порушені. Абсолютно дивні для мене дії представника ГПУ, який заперечував проти свідків, яких вони ж і допитували".

  Попередній матеріал
  В Ємені розстріляли антиурядовий мітинг - 30 загиблих
  Наступний матеріал
  Попов: Президент зупинив скандальне будівництво на "Театральній"
  Теги: