У низці міст України провели панахиди за жертвами війни

  День пам’яті та єднання замість Дня перемоги пропонують відзначати у Спілці української молоді.

  Там переконують - гучні святкування слід замінити на панахиди за тими, хто не повернувсяз війни, незалежно від національності та армій, за які воювали люди. Активісти цьогоріч вперше відсвяткували роковини перемоги у новому форматі. У Києві, Львові, Запоріжжі та Дніпропетровську священнослужителі різних конфесій спільно провели панахиди за тими, хто не повернувся з війни. У Києві молилися біля хреста жертвам репресій НКВС 30-50 років минулого століття. Потому у небо запустили шість десятків паперових ліхтариків з символами країн-учасниць Другої світової.

  Олег Слабоспицький, організатор акції: "Українці воювали як в Червоній армії, так і в повстанській армії, тому ці дні треба використати для єднання. Наші нащадки брали участь в цій старшній війні і ми маємо усвідомлювати, що краще вшанувати тих людей, які загинули, приділити увагу живим ветеранам, ніж танцювати на кістках, проводячи концерти і салюти".

  Отець Петро, священнослужитель Української греко-католицької церкви: "На рівні молитви, на рівні пам’яті за жертв - з різних сторін, чи то з німецької сторони, чи то зі сторони тодішнього Радянського Союзу - ми можемо в пам’яті за померлихї приносити подяку їм".

  Попередній матеріал
  У США набувають популярності намальовані вручну рекламні постери
  Наступний матеріал
  У Вінниці пройшов міжнародний фестиваль "Барвінкове кружало"
  Теги: