Гірсько-патрульна рота НГУ 5 канал

У Нацгвардії створили гірсько-патрульну роту

Підрозділ базуватиметься на Івано-Франківщині. Його бійці допомагатимуть нацгвардійці та охоронятимуть громадський порядок у гірських селах

Тетяна Савіцька показує вміст медичної сумки. Дівчина раніше працювала в районній поліклініці Івана-Франківська. Вже два місяці служить санінструктором у нещодавно створеному підрозділі Нацгвардії гірсько-патрульної роти.

"Коли щось стається – надати першу медичну допомогу. Перша медична допомога при переохолодженні, при обмороженні, оскільки це гірська місцевість, також, оскільки у нас є лижі, перша допомога при травмах", – каже Тетяна.

У гірсько-патрульній роті майже сотня військовослужбовців. Бійці підрозділу допомагатимуть правоохоронцям патрулювати важкодоступні гірські масиви.

Військовослужбовець гірсько-патрульної роти Нацгвардії Михайло Лаюк каже: "На службу получаємо бронежилети четвертого класу захисту, кулезахисні шоломи, балончики міліцейського типу Терен-4М, наручники БР1, палка резинова складна, радіостанція для підтримання зв'язку". 

Гірсько-патрульну роту створили у Національній гвардії. Підрозділ базуватиметься на Івано-Франківщині. Його бійці допомагатимуть правоохоронцям та охоронятимуть громадський порядок у гірській селах. Нині військові готуються до виконання завдань на полігоні. Та вже навесні вийдуть на перше чергування у Карпатах.

Олег Сахон, Начальник штабу Західного територіального управління Нацгвардії, говорить: "Наявність Карпат поруч і важкої місцевості, там, де важко, наприклад, дістатися певних населених пунктів, де є необхідність у забезпеченні порядку. Ні для кого не секрет, що масова вирубка лісів і браконьєрство, які на сьогоднішній день є присутні у цьому регіоні і набуває поширення великого, саме для цього ми і надали допомогу національній поліції у вирішенні тих питань".

За три місяці бійці роти вийдуть на перше  патрулювання.

Ольга Рега, Андрій Гаргара, Івано-Франківська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Польський експерт: Авдіївка – привід для надання Україні летальної зброї
Наступний матеріал
Велетенський затор із льодових брил на річці Уж: Москаль повідомив про загрозу підтоплення Ужгороду
Loading...

Вишкіл під керівництвом 300 американських нацгвардійців: на Львівщині почались навчання ЗСУ

Віджимання на льоді та з піснею: Нацгвардійці та копи долучилися до #22PushupChallenge – відео

Флешмоб #22PushupChallenge підхопили спецпризначенці Нацгвардії – відео